КАСКО 3% для вживаних автомобілів із США

1 Обчисліть свою ціну

2 Оплатіть онлайн

3Отримайте поштою

грн.
x 3%
грн.
Чому КАСКО 3%
Заповніть форму вище та отримайте ексклюзивну можливість застрахувати автомобіль за повною системою страхування каско за 3% вартості авто на рік
Залежно від параметрів вашого автомобіля, ми підберемо KASKO від найкращої страхової компанії та зв’яжемося з вами протягом доби в робочий час.
Викрадення
Цілодобове страхування від викрадення з будь-якого місця зберігання
ДТП
Наслідки дорожньо-транспортних пригод для вашого авто повністю застраховані
Протиправні дії
Страховка охоплює всі види протиправних дій третіх осіб, спрямованих на пошкодження і (або) знищення вашого майна
Стихійні лиха, включаючи пожежу
Наслідки ураганних вітрів, граду, бур, повеней, землетрусів, інших природних катаклізмів
AXA-INSURANCE
EUROINS-INSURANCE
GRAWE-INSURANCE
KNIAZHA-INSURANCE
PZU-INSURANCE
UIG-INSURANCE

Що таке КАСКО?

КАСКО - це комплексне страхування власного автомобіля від повного пакету ризиків незалежно від того хто винен. Іншими словами КАСКО - це повний фінансовий захист транспортного засобу на випадок непередбачуваних подій, що можуть відбутися з автомобілем.

Як придбати KASKO для вживаного автомобіля лише за 3% на рік - покрокова інструкція

 1. Заповніть форму
 2. Отримайте підтвердження можливості страхування протягом години.
 3. Отримайте пропозицію (пропозиції) від страхових компанії партнерів КАСКО 3%
 4. Сплатіть авансовий внесок 300 грн. за фотосесію транспортного засобу, оформлення та відправлення документів.
 5. Фотосесія чистого транспортного засобу в світлу годину дня за місцем вашого прохання в межах міста (один раз) - 10-15 якісних фото.
 6. Оформлення документів в день фотосесії, якщо фотосесія відбулась до 15:00.
 7. Отримання чернетки (зразок договору) для підтвердження умов страхування та оформлення оригіналу договору страхування.
 8. Підписання договору страховою компанією. Отримання фото-копії підписаного страховою компанією договору.
 9. Оплата річного страхового платежу у розмірі не більшого 3% від вартості авто за вирахуванням 300 грн. авансового платежу.
 10. Отримання оригіналу договору страхування КАСКО за 3% протягом 1-3 днів за допомогою сервісу Нова Пошта.
 11. Страхове покриття починає діяти з 00:00 наступного дня після оплати річного страхового платежу у розмірі 3% від вартості авто за вирахуванням 300 грн. авансового платежу.
 12. Ваш автомобіль - застраховано на цілий рік від повного пакету ризиків повного КАСКО 24 на 7 під час руху, парковки та стоянки.

Ексклюзивне котирування, підбір, узгодження, підтвердження, онлайн замовлення, оформлення та придбання комплексного класичного страхування авто КАСКО за повним пакетом ризиків від лідерів ринку страхування за цінами, що нижче ринку

У проекті беруть участь тільки надійні страхові компанії з високою оцінкою МТСБУ, з міжнародним брендом і досвідом роботи на українському ринку страхування не менше 10 років:
ARX, Євроінс, Княжа, Українська Страхова Група, Унівесальна, ПЗУ, Граве

Чому тільки 3%?

Продукт “Страхування КАСКО за 3% на рік” має на меті популяризацію повного страхування транспортних засобів імпортованих з Америки, для мінімізації можливих фінансових збитків протягом першого року експлуатації в Україні.

Автовласники автомобілів з США як ніхто інші розуміють проблеми, з якими стикаються покупці протягомі довготривалих маніпуляцій з оцінки збитків та відновлювального ремонту авто. Оскільки за це вони заплатили з власної кишені майже 15-50% від аукціонної вартості авто. Та витратили майже півроку на очікування.

Саме тому автовласники американських авто - це ощадливі, обережні, акуратні люди, які цінують свій час і гроші.

Команда Rinokstrahovka.ua виявила цей біль автовласників, домовилася з лідерами ринку щодо мінімально-можливої ціни та погодили єдиний доступний для автовласників тариф 3% що доступний лише на сервісі rinokstrahovka.ua.

FAQs

За 3% від вартості авто ви отримаєте річне страхування повного класичного КАСКО вашого авто від ризиків ДТП, незаконне заволодіння, пожежа, вибух, протиправні дії 3-х осіб, стихійні лица, падіння об'єктів, 24 години на добу на протязі року під час руху, парковки та стоянки авто.

Ви можете отримати страхування КАСКО за 3% якщо: рік випуску вашого автомобілю за свідоцтвом про реєстрацію не старше 2018 року, стаж керування допущених водіїв не менше 2-х років, вік допущених водіїв не менше 25 років.
Після заповнення форми (за посиланням) на протязі 1 години з вами зв'яжеться спеціаліст для уточнення кількох питань. Після цього ваша заявка відправляється на узгодження. Після підтвердження можливості страхування (на протязі ще однієї години) за допомогою вайберу вам відправляється щонайменше 1-пропозиція-варіант страхування за 3% з основними умовами страхування за покриттям та франшизою.

Щонайменше ви отримаєте одну пропозиції від однієї страхової компанії партнера проекта, якщо умови вашої заявки умовам страхування КАСКО за 3%. Команда rinokstrahovka.ua гарантує що пропозиція буде від однієї (або декількох) зі страхових компаній партнерів проекту.