Про Нас

Ми віримо, що створюємо щось неймовірне, те, що змінить фiнансову галузь в Україні. Наша команда - це співтовариство друзів, спеціалістів та ентузіастів, небайдужих до розвитку та покращення страхового ринку України.
Наша Місія

Ми проти недобросовісних продажів. Мільйони людей щороку купують страхові поліси, не розуміючи суті того, що вони купують, оскільки зазвичай їм кажуть тільки про переваги, щоб продати продукт. Дуже часто - це неправда або часткова правда: такі обіцянки рідко документуються. Таким чином, ці клієнти не довіряють страхуванню, а такі продавці шкодять якості та зростанню. Це не спосіб побудувати стійкий бізнес. Ми вважаємо, що кожен клієнт повинен повністю розуміти, що купує, і знати як позитивні, так і негативні сторони кожної страхової послуги. Клієнти повинні знати всі варіанти і вибирати те, що краще відповідає їхнім потребам.

Справжня цінність страхового полісу полягає у вигідному придбанні та якісному відшкодуванні збитків, тому в питаннях врегулювання страхових подій ми цілком підтримуємо клієнтів: ми готові гарантувати справедливу угоду клієнта зі страховою компанією.

Ми вважаємо, що страхові компанії повинні отримувати прибуток, інакше вони не зможуть продовжувати обслуговувати клієнтів. Ми проти шахрайства. Ми підтримуємо і поважаємо чесність клієнтів, оскільки тільки спільними зусиллями ми здатні поліпшити страхування в Україні.

В цілому, страхові послуги відіграють величезну роль в наданні допомоги людям, які потрапили в біду, і ми зробимо їх доступними для кожного, щоб вони були справедливими, прозорими і надійними.