Варіанти ОСАГО за параметрами Легкове авто - до 1600 см.куб - Київ - 130000.00 Змінити

Фільтр

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

Оптимальна "Автоцивілка 3 в 1" за ціною звичайної автоцивілки Детальніше

Не потрібен поліс ОСЦПВ? Повідомте місяць закінчення поліса, а ми запропонуємо Вам кращий варіант! Ми нагадаємо

Фільтр

Доступні продукти

ОСАГО страхування в Борисполі

Вигідне ОСАГО автострахування в Борисполі В Україні на законодавчому рівні встановлена необхідність наявності поліса обов'язкового страхування в усіх водіїв. Якщо придбати ОСАГО страхування в Борисполі, можна бути впевненим, що в разі аварії з вашої вини компанія, з якою укладено договір, відшкодує збитки потерпілому. При цьому далеко не всі водії знають, як можна оформити даний поліс й куди звертатися для його максимально швидкого, зручного придбання на вигідних умовах.Що являє собою ОСАГО в Борисполі та для чого воно потрібне? 

 

ОСАГО є обов'язковим страхуванням автоцивільної відповідальності. Поліс підтверджує факт укладення договору між власником транспорту й СК, а також гарантує відшкодування збитку, нанесеного винуватцем в результаті аварії, постраждалій особі. 

 

ОСАГО страхування в Борисполі передбачає компенсацію завданих збитків в рамках певної суми. Якщо говорити про максимальну суму, то вона становить 260 000 гривень на кожного потерпілого. Що стосується максимальної суми за шкоду, яка була завдана майну потерпілих, то вона не перевищує 130 000 гривень. При необхідності дані ліміти збільшуються до 1 мільйона гривень - для цього необхідно буде оформлення автоцивілки.Вартість ОСАГО в Борисполі 

 

Перед тим як придбати ОСАГО страхування в Борисполі, переважна більшість водіїв звертають увагу на вартість поліса - саме цей критерій стає одним з найважливіших при виборі. У Борисполі ціна вищеописаного документа становить від 700 до 1700 гривень. Важливо розуміти, що на остаточну вартість впливає не тільки базовий тариф, межі якого встановлюються державою, а й коефіцієнти, що також формуються законодавчо. Від коефіцієнтів залежить багато - мова йде про доповнення й уточнення, коригуючі підсумкову вартість поліса ОСАГО Бориспіль в більшу або меншу сторону. 

 

Для самостійного розрахунку кінцевої ціни автоцивілки необхідно застосовувати наступну формулу: БТ (базовий тариф) множиться на К1 (тип ТЗ, обсяг його двигуна), К2 (місце реєстрації транспорту), К3 (сфера застосування авто), К4 (стаж водія), К5 (період експлуатації), К6 (шахрайство по відношенню до СК), КБМ (коефіцієнт бонус-малус), СП (знижки для пільгових категорій).

 

Вищезазначені коефіцієнти можуть бути: 

 

 1. Постійними (водій не здатний вплинути на їх зміну). До таких відносять базовий тариф поряд з коефіцієнтом обсягу двигуна машини. 
 2. Коригуючі (власники здатні змінити їх). У цю групу входять всі інші коефіцієнти. 

 

Перед тим як оформити ОСАГО страхування в Борисполі онлайн, ви можете самостійно розрахувати приблизну вартість поліса виходячи зі значень кожного коефіцієнта:

 

 • К1. Як вже говорилося раніше, обсяг двигуна з базовим тарифом - єдині незмінні коефіцієнти, які ніяк не залежать від власника ТЗ. На К1 впливає об'єм двигуна транспорту. Наприклад, якщо він не більше 1600 куб. см, коефіцієнт дорівнюватиме 1, а в разі перевищення 3000 куб. см. його значення автоматично підвищиться до 1.82. 
 • К2. Коефіцієнт території формується в залежності від того, де зареєстрований засіб пересування. Важливо розуміти, що в даному випадку прописка людини не має значення. Береться до уваги виключно адреса реєстрації власника з техпаспорта на авто. Чим більше місто, тим вище К2. Коефіцієнт ОСАГО страхування в Борисполі, Вишневому, Броварах, Вишгороді, Боярці, Ірпені, Василькові (всі ці міста знаходяться в другій зоні поруч зі столицею) дорівнює 2.3-3.5. 
 • К3. Тут враховується, чи є власник юридичною та фізичною особою, а також у яких цілях використовується транспорт (особистих або комерційних). Для приватної особи з легковим автомобілем коефіцієнт дорівнюватиме 1, для юридичної він зростає до 1.1-1.4. 
 • К4. Водійський вік зі стажем - це фактори, на які вдасться вплинути лише в тому випадку, якщо якомога раніше піти в автошколу й швидше отримати водійські права, але зараз цей коефіцієнт не впливає на вартість ОСАГО Бориспіль, оскільки зараз компанії застосовують однакові коефіцієнти незважаючи на стаж. Але найвищий коефіцієнт на ОСАГО страхування в Борисполі встановлюється водіям, мають стаж менше 3 років (1.27-1.76). У разі досвіду не менше 3 років К4 складе від 1 до 1.76. 
 • К5. В даному випадку все залежить від періоду експлуатації авто. Розраховувати на найбільш доступне ОСАГО страхування в Борисполі можна буде при оформленні поліса терміном на 6 місяців (коефіцієнт 0.7). Якщо транспорт використовується протягом терміну поліса, К5 підвищується до 1. 
 •  К6. Сумлінні водії, які ніколи не робили спроб обману страхових компаній, отримають коефіцієнт 1. В іншому випадку він зросте до 2. 
 • КБМ. Якщо протягом певного періоду не порушувати ПДР, коефіцієнт бонус-малус знизиться. Безаварійна їзда протягом 4 років, наприклад, дозволить розраховувати на КБМ 0.85. 
 • Знижки для пільгових категорій. Максимально доступне ОСАГО страхування в Борисполі зі знижкою 50% пропонується інвалідам другої групи, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, пенсіонерам, військовим учасникам.


Де і як можна оформити ОСАГО в Борисполі? 

 

Якщо ви хочете оформити найкраще ОСАГО страхування в Борисполі, представляємо вашій увазі компанії, які є лідерами на ринку, ліцензовані МТСБУ, а також мають масу позитивних відгуків від клієнтів: 

 

 • «Універсальна». Знаходиться в списку десяти найкращих СК України. Почала свою діяльність в 1991 році й до цього дня успішно функціонує. Точки продажу присутні не тільки в Борисполі, а й інших містах України. 
 • ОРАНТА. Велика організація, яка була відкрита в 1994 році. Має у своєму розпорядженні величезну агентську й представницьку мережу, пропонує доступне ОСАГО страхування в Борисполі та безліч інших продуктів. Компанії довіряє більше 2 мільйонів клієнтів. 
 • АСКА. Є першою недержавною СК України, яка почала свою роботу в 1991 році. Тут ви зможете не тільки придбати ОСАГО страхування в Борисполі, а й скористатися іншими послугами (застрахувати майно, здоров'я, оформити Зелену карту, КАСКО). 
 •  ІНГО. Дата заснування - 1991 рік. Славиться своїм високим рейтингом стабільності «uaAA» та великими страховими виплатами. Крім України представлена ​​й в інших країнах, таких як Азербайджан, Індія, Китай, Казахстан, Росія. 

 

Щоб оформити найкраще ОСАГО страхування в Борисполі, потрібно буде підготувати ряд документів: ідентифікаційний номер, посвідчення водія або паспорт, технічний паспорт авто. 

 

Якщо самостійно розраховувати вартість поліса й порівнювати умови в кожній окремій страховій компанії, піде дуже багато часу тасил, тому рекомендується скористатися зручним агрегатором, де автоматична система зробить все за вас.


Rinokstrahovka - кращий сервіс для онлайн придбання ОСАГО в Борисполі 

 

Оформити ОСАГО страхування в Борисполі онлайн не важко. Від користувача лише потребується внесення певних параметрів, після чого відобразиться список доступних варіантів. Потрібно володіти інформацією про тип транспортного засобу, об'єм двигуна й адресу реєстрації власника по техпаспорту. Після натискання «розрахувати» перед вами з'являться пропозиції від кращих страхових компаній. У перевагах сервісу Rinokstrahovka змогли переконатися вже багато людей: 

 

 • Вигода. Порівняння пропозицій від декількох десятків СК, що дозволяє заощадити на різниці в ціні. 
 • Швидкість. Придбати ОСАГО страхування в Борисполі онлайн можна в будь-який час доби за кілька хвилин. 
 • Надійність. Після придбання поліс відразу потрапить в базу МТСБУ й прийде вам на пошту. 
 • Зручність. Не потрібно їхати в офіс компанії - завантажуйте документ в смартфон або при необхідності друкуйте на принтері для надання в паперовому вигляді. 

 

Таким чином, наш агрегатор - це місце, де ви зможете оперативно й на максимально вигідних умовах оформити найкраще ОСАГО страхування в Борисполі, заощадивши масу часу й фінансових коштів на ОСАГО Бориспіль.