Варіанти ОСАГО за параметрами Легкове авто - до 1600 см.куб - Запорiжжя - 130000.00 Змінити

Фільтр

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

Оптимальна "Автоцивілка 3 в 1" за ціною звичайної автоцивілки Детальніше

Не потрібен поліс ОСЦПВ? Повідомте місяць закінчення поліса, а ми запропонуємо Вам кращий варіант! Ми нагадаємо

Фільтр

Доступні продукти

ОСАГО Автоцивілка в Запоріжжі

ОСАГО Автоцивілка в Запоріжжі

Місто Запоріжжя - це обласний центр Запорізької області з населенням від 500 тис. до 1 млн. жителів.Мова йде про потужний індустріальний центр України. У годину пік в даному населеному пункті досить високий дорожній трафік, так як багато хто їде на роботу в центр зі спальних районів міста й назад.


Запоріжжя відноситься до так званої зони 3, третьої за величиною зони в Україні за розміром страхових платежів з автоцивілки. Своєчасно оформивши ОСАГО автоцивілка в Запоріжжі, будьте спокійні за свою відповідальність перед третіми особами на дорогах по всій Україні.


Придбати ОСАГО автоцивілка в Запоріжжі не дуже складно. Навіть досить просто. По-перше, можна звернутися в страхову компанію в якій є ліцензія на здійснення ОСАГО в Запоріжжі. У Запоріжжі є представництво більше 20 страхових компаній що        мають ліцензію. У кожному районі Запоріжжя є представництво страхової компанії або страховий агент який здійснює страхування ОСАГО.


В цілому, тільки за скромними підрахунками в місті Запоріжжя від 200 до 600 фахівців або страхових агентів що реалізують поліси ОСАГО. Кількість пропозицій багато, але такий спосіб оформлення полісу ОСАГО не дозволяє переконатися в правильному виборі оптимальної страховки. А все тому, що вам немає з чим порівняти пропозицію страхового агента. Швидше за все, ви почуєте про переваги, але не про недоліки.

У свою чергу, для того щоб фізично потрапити в офіс страхової компанії вам буде потрібно час. У 21 столітті інформаційних технологій, час - це найцінніший ресурс. Час - це гроші. Що ж, ОСАГО автоцивілка в Запоріжжі - не виняток. Як же вибрати найкращу страховку авто в Запоріжжі? Як заощадити при цьому час і гроші? Оптимальне рішення вже є.


Зараз вам надана можливість, відповідно до Закону, купувати автомобільне страхування автоцивілка ОСАГО в режимі реального часу онлайн не виходячи з дому. Не витрачайте час на дорогу вулицями Запоріжжя з метою заїхати в страхову компанію. Купуйте ОСАГО в Запоріжжі - онлайн. Електронні поліси ОСАГО - це більш доступна страховка авто в Запоріжжі. Виходячи з правил дорожнього руху (п.2.1 правил), з 27.03.2019 поліс Автоцивілки можна показувати у візуальній формі. Це означає, що купити страховку онлайн в Запоріжжі можна за допомогою телефону з доступом в інтернет.


Електронний візуальний поліс Автоцивілки є файлом у форматі PDF. Його можна показувати поліції або іншим особам прямо з екрану телефону. А щоб не залежати від роботи смартфона, просто роздрукуйте цей pdf-файл на звичайному чистому аркуші А4. З цього моменту, ви будете володарем роздрукованої-паперової версії полісу ОСАГО, яка має таку ж юридичну силу як і колишній бланковий поліс.


PDF-файл полісу автоцивілки ОСАГО відправляється на електронну скриньку після його оформлення. Це означає що в разі втрати, ви завжди зможете його роздрукувати знову.


Тепер ви знаєте, що таке страховка онлайн в Запоріжжі. Але перш ніж оформляти обов'язкове страхування авто ОСАГО в Запоріжжі онлайн, давайте розглянемо основні моменти, на які слід звернути увагу під час придбання полісу автоцивілки в Запоріжжі. Ви повинні в цьому орієнтуватися щоб отримати найкращу страховку авто ОСАГО в Запоріжжі.


1. Тип транспортного засобу. Страхове покриття з обов'язкової автоцивілки однакове для всіх типів транспортних засобів. Будь-то легковий авто, вантажівка, автобус, мотоцикл або причіп, максимальна сума виплати встановлена ​​в розмірі 260000 грн. по життю (здоров'ю) і 130000 грн. за матеріальним збитком. Але що стосується вартості на страховий поліс ОСАГО Запоріжжя в залежності від транспортного засобу, то вона різна. У полісі обов'язкового автострахування існує коригувальний коефіцієнт К1 "тип транспортного засобу". Незалежно від того, ОСАГО Запоріжжя це або інше місто, коефіцієнт типу транспортного засобу в усіх страхових компаніях однаковий.


Для легкових авто цей коефіцієнт змінюється в залежності від обсягу двигуна в куб.см. Умовно легкові авто поділені на 4 (чотири) групи.


Перша група до 1600 куб.см., коефіцієнт дорівнює "1". Друга група від 1601 до 2000 куб.см. коефіцієнт дорівнює "1,14". Від 2001 до 3000 куб.см. - "1,18". Понад 3001 - "1,82". Як ми можемо бачити, чим більший об'єм двигуна автомобіля - тим дорожче обов'язкова страховка ОСАГО Запоріжжя.

Нещодавно в окрему групу було віднесено тип "електромобіль". Для електромобілів автостраховка вийде ще дешевше, так як К2 для електромобілів дорівнює "0,9". Для вантажівок бувають двох типів, в залежності від вантажопідйомності (до 2 тонн і понад 2 тонн). У автобусів також два типи, в залежності від пасажиромісткості (до 20 місць і понад 20 місць). Для мотоциклів (моторолерів) теж два типи, також в залежності від об'єму двигуна (до 300 куб.см. і понад 300 куб.см.).


І нарешті причепи бувають для легкових і вантажних автомобілів. Щоб правильно визначити тип свого транспортного засобу потрібно скористатися виключно свідоцтвом про реєстрацію (технічного паспорта). Для зручності, ви можете скористатися сервісом RinokStrahovka для того щоб визначити вартість страховки онлайн в Запоріжжі різних страхових компаній в залежності від типу транспортного засобу.


Для цього виберіть відповідний значок наземного транспорту (легковий, вантажний, автобус, мотоцикл), а також уточніть групу (об'єм двигуна, вантажопідйомність або пасажиромісткість), в залежності від обраного типу. Це вже 50% успіху для того щоб знайти найкращу страховку авто в Запоріжжі. Наступний крок - визначення населеного пункту реєстрації.

2. Населений пункт. Вартість полісу авто страховки в Запоріжжі залежить від міста (селища) реєстрації. Якщо ви територіально проживаєте в місті Запоріжжя - це ще не означає що у вас буде запорізька ціна на автоцивілку. Справа в тому, що вартість страхування ОСАГО залежить не від територіального або фактичного місця розташування страхувальника (власника). І навіть не від місця реєстрації в паспорті. Вартість ОСАГО страхування в Запоріжжі залежить саме від місця реєстрації власника в свідоцтві про реєстрацію.


Саме адреса в свідоцтві є головною ознакою визначення населеного пункту по страховці. Запоріжжя - це досить велике місто, обласний центр України, тому він відноситься до зони 3 по ОСАГО.


Якщо в свідоцтві про реєстрацію авто (в техпаспорті) адреса реєстрації власника вказано місто "Запоріжжя" (і не важливо що ви не власник, або авто зареєстровано в МРЕВ іншого міста, або прописка у власника інша), то ціна ОСАГО буде "запорізька". Якщо говорити термінами Закону про ОСАГО, то Запоріжжя - це так звана "зона 3". Цій зоні відповідає коефіцієнт К2. Для Запоріжжя цей коефіцієнт на сьогодні в середньому дорівнює "2,8" (третій за величиною після Києва, супутників Києва; Харкова, Одеси, Дніпра і Львова).


Але якщо в чинному технічному паспорті на транспортний засіб зазначений інший населений пункт реєстрації власника, то навіть якщо ви проживаєте і користуєтеся транспортним засобом в Запоріжжі, ціна у вас буде вже не запорізька, а того населеного пункту який вказаний в техпаспорті. З точки зору якості страхового покриття, не має значення де зареєстрований власник в свідоцтві, в будь-якому випадку страхове покриття буде діяти на всій території України.


Доступне ОСАГО страхування в Запоріжжі - не означає "неякісне". Це зовсім не взаємозалежні речі. Дуже важливо при укладанні полісу ОСАГО не помилитися з населеним пунктом реєстрації власника. На онлайн сервісі RinokStrahovka.ua для правильного визначення населеного пункту існує підказка. Спливаюче вікно підкаже, де в техпаспорті вказано цей населений пункт. Якщо у вашому випадку населений пункт реєстрації - Запоріжжя, в графі "місто" виберіть "Запоріжжя".

3. Після визначення типу транспортного засобу і населеного пункту реєстрації, ви можете приступити до пошуку найбільш оптимального ОСАГО в Запоріжжі. Доступна авто страховка ОСАГО в Запоріжжі може виявитися і найякіснішим страхуванням.


Це залежить більшою мірою від тарифної політики страхової компанії. Якщо населений пункт реєстрації - Запоріжжя, а тип транспортного засобу скажімо В1 (легковий авто з об'ємом до 1600 куб.), то завдяки сервісу RinokStrahovka.ua ви можете порівняти і вибрати найбільш оптимальне ОСАГО в Запоріжжі серед 50+ пропозицій від більш ніж 25 страхових компаній Запоріжжя. Наприклад, на сьогодні сервіс готовий запропонувати вам варіанти страхування ОСАГО в Запоріжжі від 570 грн. до 1350 грн. в залежності від страхової компанії, франшизи та інших опцій. Зручний фільтр дозволяє отримати пропозиції в залежності від франшизи.


Також зверніть увагу на переваги кожного страхового продукту автоцивілки. Це може бути і найвищий рейтинг МТСБУ, пряме врегулювання, досвід роботи на страховому ринку України і багато іншого.


Якщо ви з якоїсь причини помилилися у виборі місця реєстрації або транспортного засобу, ви тут же можете перерахувати вартість ОСАГО авто страховки в Запоріжжі онлайн за новими параметрами. Ось чому, купити осаго автоцивілку в Запоріжжі можна прямо на своєму робочому місці або вдома.