Варіанти ОСАГО за параметрами Легкове авто - до 1600 см.куб - Бровари - 130000.00 Змінити

Фільтр

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

Оптимальна "Автоцивілка 3 в 1" за ціною звичайної автоцивілки Детальніше

Не потрібен поліс ОСЦПВ? Повідомте місяць закінчення поліса, а ми запропонуємо Вам кращий варіант! Ми нагадаємо

Фільтр

Доступні продукти

СГ "ТАС"
Рейтинг МТСБУ: Високий
Переваги
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Франшиза
3200 грн
10 % знижка
Ціна
1419   грн

1277 грн

10 % знижка
СГ "ТАС"
Рейтинг МТСБУ: Високий
Переваги
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Франшиза
1600 грн
10 % знижка
Ціна
1708   грн

1537 грн

10 % знижка
СГ "ТАС"
Рейтинг МТСБУ: Високий
Переваги
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Найвищій рейтинг МТСБУ
Повний член МТСБУ
Більше 20 років на страховому ринку України
Безкоштовна цілодобова лінія підтримки клієнтів
Франшиза
0 грн
5 % знижка
Ціна
2195   грн

2085 грн

5 % знижка

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

ОСАГО страхування в Броварах

Вигідне ОСАГО страхування в БроварахМісто Бровари знаходиться в Київській області в 12 кілометрах від столиці. Йдеться про найбільше місто-супутник Києва, важливий економічний та промисловий регіональний центр. У час пік в даному населеному пункті досить високий дорожній трафік, тому що багато людей їдуть на роботу до столиці й назад. Лише один невірний рух - і ви можете спровокувати аварію, для компенсації збитку від якої доведеться заплатити значну суму грошей. Своєчасно оформивши ОСАГО страхування в Броварах, солідну частину витрат покриє компанія, з якою був укладений договір.Навіщо потрібно оформляти ОСАГО? 

 

ОСАГО розшифровується як обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. У законі України від 1 липня 2004 року № 1961-IV чітко говориться про необхідність наявності даного поліса у кожного власника транспортного засобу. ОСАГО страхування в Броварах онлайн передбачає укладення договору між водієм й страховою компанією, згідно з яким остання зобов'язується відшкодувати до 130 тисяч гривень за пошкодження транспортного засобу та іншого майна, а також до 260 тисяч гривень за шкоду, завдану життю та здоров'ю потерпілій стороні. Від придбання полісу звільняються деякі пільгові категорії: інваліди 1-ї групи, інваліди війни, учасники бойових дій. 

 

ОСАГО страхування в Броварах виконує досить важливу задачу й повинно відповідати певним принципам. Серед них можна виділити наступні: 

 

 • Є обов'язковим для всіх осіб, які використовують транспортні засоби з метою пересування. 
 • Заборона їзди на автомобілі, якщо поліс відсутній. 
 • Економічне стимулювання власників ТЗ дотримуватися встановлених правил водіння.

Вартість ОСАГО в Броварах 

 

Плануючи придбати ОСАГО страхування в Броварах, багато водіїв в першу чергу цікавляться ціною поліса й роблять на ній особливий акцент, бажаючи заощадити й при цьому отримати високоякісні послуги. Відразу варто відзначити, що вартість ОСАГО Бровари знаходиться в межах 700-1700 гривень. Однак це далеко не остаточні значення - щоб визначити, скільки приблизно потрібно заплатити за поліс, необхідно помножити базовий тариф з декількома коефіцієнтами. До останніх відносять такі: 

 

 • Коефіцієнт об'єму двигуна. Є однією зі складових, що входять в формулу розрахунку вартості страховки. Залежить від того, наскільки об'ємний у машини двигун. Єдиний спосіб вплинути на даний коефіцієнт - замінити свій транспортний засіб на інший.
 • Коефіцієнт території. Тут враховується не прописка людини, а адреса реєстрації власника з техпаспорта на авто. Служить для відображення інтенсивності дорожнього руху: чим вона більше, тим вище показник. Місто Бровари входить у другу зону й знаходиться поруч зі столицею, тому має підвищений коефіцієнт.
 • Коефіцієнт за віком й стажем. Раніше цей показник вказував, наскільки досвідченим є водій. Молодим заявникам (до 22 років) з невеликим стажем (менше 3 років) доводилося платити за страховку більше. Сьогодні даний коефіцієнт на ОСАГО Бровари присутній лише де-юре, а де-факто страхові компанії встановлюють один коефіцієнт, не враховуючи, скільки років водієві та як довго він їздить на машині.
 • Коефіцієнт сфери експлуатації. Залежить від того, в яких цілях використовується авто (для особистих або участі в комерційній діяльності), а також від юридичного або фізичного статусу особи. Приватна особа, котра управляє легковим авто, зможе розраховувати на стандартний коефіцієнт, для юридичної він підвищується.
 • Коефіцієнт періоду експлуатації. Визначає, як довго буде використовуватися транспорт. Найбільш доступні поліси пропонуються терміном на 6 місяців. Кожен додатковий місяць підвищує вартість.
 • Коефіцієнт шахрайства по відношенню до страхової компанії. Якщо водій не обманював СК, ОСАГО страхування в Броварах не виросте в ціні. При наявності спроб афери коефіцієнт підвищиться у два рази.
 • КБМ (коефіцієнт бонус-малус). Використовується для заохочення водіїв, які акуратно водять машину й не потрапляють в аварії. Вартість договору може як підвищуватися, так і знижуватися в залежності від того, яка у людини історія водіння.
 • Знижки для пільговиків. Інваліди другої групи, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, пенсіонери, військові учасники можуть розраховувати на знижку 50%, оформляючи доступне ОСАГО страхування в Броварах.

 Найкращі страхові компанії для оформлення ОСАГО в Броварах 

 

Щоб придбати ОСАГО страхування в Броварах й гарантовано виправдати свої очікування, зберігаючи впевненість в тому, що компанія покриє більшу частину витрат, рекомендується починати співпрацю з найкращими СК, які є членами МТСБУ, законно працюють й не підводять клієнтів у важкі хвилини: 

 

 • УПСК. Почала свою діяльність в 1992 році, на сьогоднішній день входить до п'ятірки провідних компаній за кількістю проданих автоцивілок. Має хороший рейтинг, масу позитивних відгуків, регулярно здійснює виплати. 
 • USI. Відкрилася у 2004 році, у своєму розпорядженні має широку агентську мережу по Україні. Її діяльність заснована на 22 ліцензіях. Тут пропонується не тільки оформити доступне ОСАГО страхування в Броварах, а й скористатися іншими супутніми послугами. 
 • Оберіг. Незважаючи на те, що компанія вийшла на ринок лише у 2014 році, за такий короткий період діяльності їй вдалося розширити штат до 25 000 чоловік й розвинутися до рівня провідних компаній в страховій галузі. Тут ви зможете розраховувати на найкраще ОСАГО страхування в Броварах, а також придбати десятки інших продуктів. 
 • Омега. Заснована в 1994 році. Має хорошу репутацію і зарекомендувала себе як надійний партнер на страховому ринку України. Працює не тільки в Броварах, а й багатьох інших населених пунктах країни. Славиться швидким й професійним обслуговуванням клієнтів, своєчасною виплатою компенсацій, що підтверджується відгуками користувачів. 

 

Придбати доступне ОСАГО страхування в Броварах не складе труднощів - знадобиться лише підготувати ряд документів за типом ідентифікаційного коду, посвідчення водія або паспорта, технічного паспорта авто й прийти з ними в офіс СК. Як бачите, найкраще ОСАГО страхування в Броварах пропонує відразу кілька компаній - і це далеко не повний список. 

 

Щоб визначитися з найбільш гідним варіантом, який буде на сто відсотків відповідати вашим вимогам й перевагам, доведеться витратити масу ресурсів та поговорити з десятками менеджерів. Благо, є альтернатива у вигляді зручного агрегатора, де пошук компанії та покупка поліса займе мінімум часу.


Переваги придбання ОСАГО в Броварах на сервісі Rinokstrahovka 

 

Завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку автомобільних страхових послуг співробітники Rinokstrahovka детально вивчили всі тонкощі цієї сфери. В результаті їм вдалося розробити сервіс з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, де пропонується придбати ОСАГО страхування в Броварах за кілька хвилин. Незаперечні переваги звернення до нас полягають в: 

 

 • Вигоді. Забудьте про збори, комісії, нав'язані додаткові послуги - тут гарантується мінімальна вартість за рахунок порівняння декількох пропозицій. 
 • Швидкості. ОСАГО страхування в Броварах онлайн оформляється не більше, ніж за 10-15 хвилин. 
 • Простоті. Щоб оформити поліс, не потрібні спеціальні знання. Досить слідувати підказкам на сайті й правильно вводити необхідні дані. 
 • Зручності. Купивши найкраще ОСАГО страхування в Броварах, документ відразу прийде на вказану вами електронну пошту й автоматично потрапить в базу МТСБУ. Використовувати його можна як в електронній, так і паперовій формі. 

 

Таким чином, ОСАГО страхування в Броварах онлайн на сервісі Rinokstrahovka - це найширший вибір різних пропозицій від СК, якісна допомога консультантів, стовідсоткова безпека й надійність ОСАГО Бровари. Звертайтеся!