Варіанти ОСАГО за параметрами Легкове авто - до 1600 см.куб - Київ - 130000.00 Змінити

Фільтр

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

Оптимальна "Автоцивілка 3 в 1" за ціною звичайної автоцивілки Детальніше

Не потрібен поліс ОСЦПВ? Повідомте місяць закінчення поліса, а ми запропонуємо Вам кращий варіант! Ми нагадаємо

Фільтр

Доступні продукти

Найкраще ОСАГО страхування в ПРОСТО-страхування | Ринокстраховка

Страхова компанія ПРОСТО-страхування (ПРО100) - одна з провідних страхових компаній України. Історія ПРОСТО бере початок з 1997 року. Ось уже понад 23 років надає понад 40 страхових продуктів і програм страхування для підприємств і населення України. Рейтингові агентства "Стандарт Рейтинг" та "Експерт Рейтинг" присвоїли компанії оцінку на рівні "uaAA", що означає "дуже високий рівень фінансової стійкості щодо інших страхових компаній України". ПРОСТО-страхування - одна з перших страхових компаній України, яка з 2005 року надає послуги обов'язкової автоцивілки ОСАГО.

ПРОСТО-страхування в Україні


Страхова компанія ПРОСТО-страхування має 23 ліцензій та може запропонувати понад 40 страхових продуктів практично за всіма видами страхування в Україні, в тому числі обов'язкове страхування відповідальності водіїв ОСАЦВ (рос.ОСАГО, т.зв. Автоцивілка).

Компанія ПРОСТО-страхування здійснює діяльність по всій території України, має більше 70 відділень і філій по всій Україні. У компанії офіційно працює понад 200 фахівців і понад 500 офіційних страхових агентів.

На базі страхової компанії ПРОСТО працює цілодобовий контакт-центр, центр технічної підтримки-допомоги в дорозі, медичний асистанс.

ПРОСТО - постійний учасник ТОР-20 за активами, страховими резервами та виплатами обов'язкового ОСАЦВ (ОСАГО) в Україні. Компанія є учасником і партнером багатьох престижних українських та міжнародних організацій таких як: Ліга Страхових Організацій України (ЛСОУ), МТСБУ, Ядерний страховий пул України, Міжнародна торгова палата, Асоціація платників податків України та ін. C 2006 Страхова компанія ПРОСТО є учасником Глобального договору ООН в Україні щодо соціальної відповідальності бізнесу.

Компанія має збалансований портфель страхових послуг: страхування ОСАЦВ в загальному портфелі не перевищує 50% все премій компанії, що є хорошим показником надійності на страховому ринку України.

Страхова компанія ПРОСТО (ПРО100) одна з перших на страховому ринку починає займатися обов'язковою автоцивілкою. Є членом МТСБУ з 2005 року під номером 74. Компанія Просто-страхування має стабільно високий рівень оцінки МТСБУ за всіма трьома показниками.

Страхова компанія ПРОСТО - одна з 15 учасників "прямого врегулювання" з обов'язкового страхування водіїв. Система "пряме врегулювання" спрощує процедуру відшкодування страхових подій по ДТП, коли звертатися можна не в компанію винуватця, до в свєї страхової компанії. Це свідчить про те, що поліс ОСАГО страхування в ПРОСТО-страхування, зокрема набутий на страховому агрегаторі RinokStrahovka.ua, включає опцію "пряме врегулювання" незалежно від типу транспортного засобу, населеного пункту власника або франшизи за полісом. Це важливий аргумент на користь того, що в ПРОСТО-страхування вигідні умови ОСАГО.


ОСАГО страхування в ПРОСТО


Поліс ОСЦПВ в ПРОСТО-страхування можна придбати в будь-якому відділенні страхової компанії ПРОСТО (ПРО100) по всій Україні або у будь-якого офіційного партнера страхової компанії ПРОСТО-страхування, в тому числі і на сайті rinokstrahovka.ua. Важливою перевагою придбання полісів ПРОСТО на єдиному сервісі RinokStrahovka є те, що вам не потрібно витрачати час на поїздку в офіс для придбання поліса. Завдяки впровадженню сервісу "електронний поліс автоцивілки" на законодавчому рівні, у вас з'явилася унікальна можливість придбати ОСАГО страхування в ПРОСТО онлайн прямо на нашому онлайн ресурсі RinokStrahovka.

З 27.03.2020 оформлення полісів в електронному вигляді має таку ж юридичну силу як і в паперовому вигляді. Ця норма визначена в п. 2.1. Правил Дорожнього Руху. 


Таким чином поліс ОСАГО страхування в ПРОСТО онлайн має ряд переваг перед офлайн придбанням.


  • Електронний поліс ОСАГО в ПРОСТО потрапляє в базу МТСБУ відразу ж після оформлення. У цьому можна переконається самостійно, перевіривши поліс за допомогою QR-коду на ньому, або за допомогою бази МТСБУ. 


  • Ви вже ніколи не втратите електронний поліс ПРОСТО, тому що копій цього поліса може бути безліч. 


  • Ви можете в будь-який час перетворити електронну версію поліса ОСАЦВ в паперову. Для цього достатньо просто роздрукувати поліс на звичайному чистому аркуші А4. ОСАГО страхування в ПРОСТО онлайн - сьогодні це вже реальність.


Страхова компанія ПРОСТО-страхування на страховому ринку ОСАЦВ з 2005 року, з самого початку обов'язкового впровадження полісів в Україні. За останні шість років з 2015 по 2020 рр. страхова компанія ПРОСТО збільшила платежі по ОСАГО в абсолютному вираженні практично вдвічі! Середній щорічний темп зростання по платежах ОСАГО в ПРОСТО більше 10%, завдяки чому компанія вже зараз входить в ТОП 20 ринку зі страхування ОСАЦВ. Рівень виплат по ОСАГО в 2019 році - в межах 50%, що є зразковим показником, щоб відповідати за своїми зобов'язаннями перед клієнтами і партнерами.

згідно офіційного рейтинга МТСБУ протягом останніх 4-х кварталів страхова компанія ПЗУ Україна має стабільно високий рейтинг згідно "загальної оцінки діяльності" (зелений колір), середній рейтинг "за якістю врегулювання збитків". Серед всіх страхових компаній України по ОСАГО - цей показник "вище середнього ".

Поліси ОСАГО від ПРОСТО мають ряд переваг перед конкурентами. По-перше, ви можете купити поліс ОСАГО в ПРО100 і в офісі і онлайн. Бланкова версія поліса ОСАЦВ доступна у всіх офісах страхової компанії (в тому числі і у нас за адресою). Але крім цього ви можете отримати електронну версію поліса втоцівілкі в просто-страхування не залишаючи вдома на всі транспортні засоби В-категорії включаючи електромобілі, на всі транспортні засоби А-категорії (мотоцикли та моторолери) і на причепи до легкових автомобілів.

Електронна версія полісів ОСАЦВ в Про100 доступна в 3-х варіантах в залежності від розміру франшизи. Найкраще ОСАГО страхування в ПРО100 - це поліси з франшизою нуль. У порівнянні з іншими страховими компаніями поліси страхової компанії ПЗУ за ціною - вище середнього: але за якістю - практично найкращі. Чому? На відміну від інших, більш дешевих страхових компаній, страхова компанія ПРОСТО має ряд переваг для клієнтів обов'язкового ОСАГО.

Найкраще ОСАГО страхування в ПРО100, тому що:

Страхова компанія ПРОСТО має колосальний досвід роботи на страховому ринку: компанія займається ОСАЦВ з моменту його створення в Україні.

Компанія стабільно підтверджує високу ділову репутацію, фінансову стійкість і стабільний розвиток.

Компанія є учасником системи "прямого врегулювання" без будь-яких додаткових доплат для клієнтів.

Страхова компанія Про100 має цілодобовий відділ по роботі з клієнтами та зі страхування і з технічної допомоги в дорозі, завдяки якому кожен клієнт ПРОСТО по ОСАГО отримує в подарунок до поліса - технічну підтримку в дорозі: евакуатор, доставка бензину, консьєрж-сервіс та ін. Ця послуга вшита в кожен поліс ОСАГО на нашому сайті, і це вагома перевага перед іншими страховими компаніями.

ОСАГО в ПРОСТО з франшизою нуль пропонує додаткову послугу - додаткову громадянську відповідальність водіїв. Таким чином, власники поліса ОСАЦВ в ПРО100 з франшизою нуль, мають не просто поліс ОСАЦВ (ОСАГО), а ОСАЦВ "3 в 1": ОСАЦВ + технічна допомога + збільшений ліміт відповідальності.

Саме такий продукт ОСАГО ПРО100 "3 в 1" представлений на нашому сайті для Вас.

Вигідне осаго страхування в ПРОСТО - це звичайно ж електронний поліс. Електронні поліси ПРОСТО бувають 3-х видів франшиз в тому числі на Ринокстраховка. Завдяки сервісу ви завжди зможете порівняти поліси ОСАЦВ в ПРОСТО-страхування з полісами ОСАЦВ інших страхових компанія за обраними параметрами. Більш того, вже зараз на нашому порталі з'явилася можливість придбати поліси ОСАГО страхування в ПРО100 зі збільшеним лімітом відповідальності перед третіми особами. Це можливо завдяки договорам додаткової цивільної відповідальності водіїв. Зручний функціонал на сайті Ринокстраховка дає можливість збільшити ліміт відповідальності за договорами ОСАГО в ПРОСТО до 1130000 грн. і отримати найвигіднішу ОСАГО страхування онлайн в Україні.

Купити поліс ОСАГО в ПРО100 за допомогою сервісу RinokStrahovka - це зручно і вигідно, тому що, ви не тільки отримуєте можливість порівняти ці поліси з іншими компаніями, але і отримати гарантований продукт "ОСАГО 3 в 1".