Варіанти ОСАГО за параметрами Легкове авто - до 1600 см.куб - Київ - 130000.00 Змінити

Фільтр

Порівняй, обирай та замовляй поліс автоцивілки онлайн: знижки до 25%!

Оптимальна "Автоцивілка 3 в 1" за ціною звичайної автоцивілки Детальніше

Не потрібен поліс ОСЦПВ? Повідомте місяць закінчення поліса, а ми запропонуємо Вам кращий варіант! Ми нагадаємо

Фільтр

Доступні продукти

Найкраще Осаго Страхування від Мотор-Гарант

Осаго Авто Страхування від Мотор-Гарант | Ринокстраховка


Є гіганти страхового ринку, у яких проблеми з виплатами і сотні судових розглядів. Є амбітні новачки, апробуються на клієнтах перші кроки в страхуванні. Є стабільні компанії, у яких немає помітної реклами і приголомшливих показників. Зате є вища експертна оцінка швидкості виплат і жодної скарги на врегулювання страхового випадку.


Агрегатор rinokstrahovka.ua представляє найкраще ОСАГО страхування в Мотор-Гарант: чим цікава компанія і яка її надійність?


Досьє


Страхова компанія «Мотор-Гарант», код ЄДРПОУ 31154435. Заснована у вересні 2000 році. У держреєстр фінансових установ внесено в серпні 2004 року, Свідоцтво № 27. Місія компанії: «Ми створюємо нову культуру страхування».


Форма власності - товариство з додатковою відповідальністю. У підприємства 3 власника, основний бенефіціар з часткою 83,6% - В'ячеслав Богуслаєв. Особистість відома - Герой України, почесний президент холдингу «Мотор-Січ», входить в топ -25 найбагатших людей України. Статутний капітал компанії становить 12,312 млн.грн.


Основний вид діяльності за КВЕД 65.12 «Інші види страхування, крім страхування життя». З цим КВЕД працюють всі страховики України, що пропонують послуги автоцивілки, КАСКО, медичного, туристичного, ризикового страхування.


За даними незалежного аудиту, в 2019 році штат компанії становив 66 осіб. Оформити різні види страховок і придбати поліс ОСАГО в «Мотор-Гарант» можна:


 • онлайн,
 • в головному офісі в Запоріжжі;
 • в 11 регіональних представництвах, включаючи Київ, Одесу, Львів, Тернопіль, Харків, Дніпро, Миколаїв;
 • у відділі продажів Енергодара.


Компанія є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ) та Асоціації «Страховий бізнес», входить в українську Лігу страхових організацій і Ядерний страховий пул, акредитована в столичній торгово-промисловій палаті.

Основні напрямки


У СК «Мотор-Гарант» 28 ліцензій страховика. У 2007 році видано ліцензію АБ 299471 на страхування цивільної відповідальності, що дозволяє оформляти поліси ОСАГО.


За даними аудиту за 2019 рік, загальна кількість страхових премій перевищила 151,371 млн. грн. ОСАГО страхування в Мотор-Гарант склало по преміях 1,94% від валового показника. Основні збори страховика припали на страхування цивільної авіації, добровільне медичне страхування, страхування від нещасних випадків і вогневих ризиків.


За 2019 рік компанія виплатила понад 22,85 млн. грн., в тому числі 3,78 млн. - по обов'язковому і добровільному страхуванню цивільної відповідальності. Зобов'язання по виплатах виконані на 100%.

Характеристики


За даними щорічного рейтингу українських страховиків Forinsurer.com, Мотор-Гарант не є лідером ринку й стабільно займає середні позиції в рейтингах. Фірма не має негативних маркерів й ознак банкрутства.


У Топ-50 страховиків країни у Мотор-Гарант наступні позиції:


 • 4 місце по обов'язковій авіастраховці (дається взнаки специфіка власника компании);
 • 10 місце за розміром гарантійного фонду - 236,313 млн. грн.;
 • 12 місце по добровільному страхуванню від вогню;
 • 20 місце з добровільної медстраховки;
 • 23 місце за рівнем премій, отриманий від юросіб;
 • 24 місце за активами;
 • 28 місце за інвестиціями в ОВДП;
 • 44 місце за розміром виплат Клієнтам;
 • 45 місце за рівнем платежів від фізосіб.
 • 58 місце в рейтингу за темпами зростання премій.


Запущене на тлі діджіталізації ОСАГО страхування в Мотор-Гарант онлайн поки не вплинуло на загальні показники страховика. За даними піврічного рейтингу Insurance Top, за перше півріччя 2020 року рейтингові позиції практично не змінилися. За рівнем виплат компанія знаходиться на 44 місці, рівень виплат знизився в порівнянні з першим півріччям 2019 року на 11,84%, темп приросту платежів - на 1,57%.

Надійне ОСАГО страхування в Мотор-ГарантСухі цифри звітів дозволяють скласти загальну оцінку діяльності страховика і оцінити ризики страхувальників. Щорічний рейтинг надійності страховиків України від Mind відвів компанії 21 місце за підсумками роботи за 2019 рік.


Основним напрямком підприємства аналітики назвали «здоров'я» (за даними Forinsurer частка медичного страхування в портфелі за 1 півріччя 2020 року становить 25,44%). Загальний рівень - 3 зірки (5 не отримала жодна компанія), рівень надійності - задовільний.


Коефіцієнт фінансової стійкості підприємства становить 65,9%. На зниження показників вплинув високий рівень боргового навантаження: 33,9%. На зростання показників надійності позитивно вплинуло найкраще ОСАГО страхування в Мотор-Гарант за оцінкою МТСБУ.


Страхове бюро:

 • веде моніторинг збору компаніями страхових премій і виплат;
 • аналізує фінансові показники страховиків;
 • відстежує строки виплат постраждалим;
 • формує якісний рейтинг кожної компанії;
 • враховує скарги.


За якістю врегулювання скарг і оцінці МТСБУ компанія отримала 4 зірки, за рівнем скарг - 5 (скарг не було).


За даними I півріччя 2020 року, компанія додатково поліпшила свої показники і зайняла місце в топ-20 загального рейтингу МТСБУ в загальному рейтингу, з відміткою позитивної динаміки в «світлофорі» Страхового Бюро.

Вигідне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант


При виборі страховика важлива надійність компанії, ціна полісу і розмір франшизи. Максимальний розмір виплати по обов'язковій автоцивілці визначено в розпорядженні Нацкомфінпослуг №538 і однаковий у всіх страхових компаній:

 • до 130 тис. грн. за матеріальну шкоду;
 • до 260 тис. грн.- за шкоду життю і здоров'ю.


На вибір полісу впливає тип транспортних засобів, рік випуску авто, досвідченість і безаварійність водіїв, рівень трафіку на дорогах і термін дії договору страхування. Компанія оформляє поліси терміном від 15 днів до 1 року.


Досвідчені водії вибирають середній розмір франшизи: нульова збільшує вартість страховки, а максимальна не покриває компенсацію на пошкодження кузова та стекол.


За оцінкою агрегатора rinokstrahovka.ua, вигідно придбати ОСАГО страхування в Мотор-Гарант в режимі онлайн можна навіть з нульовою франшизою. Найбільш привабливі пропозиції: - з франшизою в діапазоні в межах 1,3-2,6 тис. грн. і акційними знижками від #Ринокстраховка.


Страховка обов'язкової цивільної відповідальності поширюється не на водія або власника автомобіля, а на транспортний засіб: при продажу авто поліс страхування продовжує діяти.


Вигідне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант передбачає знижку 50% для водіїв, які особисто керують ТЗ об'ємом двигуна <2500м³ і відносяться до однієї з категорій пільговиків: пенсіонери, учасники війни, інваліди 2 групи, чорнобильці 1-2 групи. Важливо: при продажу транспортного засобу пільговий тариф вже не діє, покупець зобов'язаний оформити повноцінну автоцивілку заново.


Безпечне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант онлайн


Простота і швидкість купівлі електронного поліса не означає відмови від ретельної перевірки страхової компанії. Згідно з постановою КМУ № 258 від 27.03.2019  до паперових полісів прирівняні оформлені онлайн і внесені до Бази даних МТСБУ. Після оформлення такої страховки компанія висилає клієнту на e-mail поліс в форматі PDF. Його досить роздрукувати або зберегти в смартфоні.


СК «Мотор-Гарант» є членом МТСБУ і автоматично реєструє інформацію про оформлений поліс в Базі.


Власник легкового, вантажного автомобіля або мотоцикла може швидко і вигідно придбати поліс ОСАГО в Мотор-Гарант через агрегатор rinokstrahovka.ua і самостійно перевірити актуальність полісу в онлайн-сервісі Бюро. Ці дані доступні поліції і будь-якій 3-й особі.


Добровільне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант

У 11% ДТП передбачене Нацкомфінпослуг максимальне покриття за обов'язковим полісом не компенсує всі витрати винуватця аварії. Новачки, професіонали і завбачливі водії мегаполісів воліють доповнити обов'язковий поліс автоцивілки добровільним страхуванням.


Добровільне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант онлайн є на rinokstrahovka.ua: досить в фільтрі збільшити суму страхового покриття. Страховик пропонує вигідні умови з додатковим покриттям від 50 до 500 тис. грн.


Окремо передбачено страхування водія, який постраждав під час ДТП - цей крос-продукт вигідний і абсолютно виправданий.


Найкраще ОСАГО страхування в Мотор-грант: швидкі виплати і 0 скарг


Компанія демонструє відмінні показники швидкості врегулювання виплат за полісами ОСАГО. На сайті фірми заявлено, що виплати проходять за 15 днів. Дані МТСБУ підтверджують слова страховика: 76,5% виплат повністю закриті за перші 60 днів з моменту аварії.


 Кількість скарг на якість врегулювання - 0.


Впровадження онлайн-автоцивілки помітно розширила цей сегмент діяльності підприємства. За даними МТСБУ за II кв. 2020 року вигідне ОСАГО страхування в Мотор-Гарант принесло премій понад 3,765 млн. грн., це в півтора рази більше, ніж минулорічні показники за 12 місяців. Обсяг виплат за страховими випадками перевищив 352,8 тис. грн.


В цілому частка оформлених фірмою за півроку полісів обов'язкової автоцивілки складає 0,2% від всього ринку страхування ОСАГО в Україні. ОСАГО страхування в Мотор-Гарант в онлайн і офлайн режимах знаходиться на стадії динамічного розвитку. Компанія розвиває програми лояльності, пропонує цікаві бонуси, знижки та крос-продукти.


Контакти


ТДВ «СК« Мотор-Гарант », адреса 69068, м Запоріжжя, вул. Вересаєва, будинок. 3.

Є представництва в різних регіонах України

Офіційний веб-сайт компанії: https://motor-garant.com.ua