Автоцивілка онлайн
Всi страховi компанiї в одному мiсцi
1   Розрахувати
2   Порiвняти
3   Придбати
Легкове авто
Aвтобус
Вантажне авто
Мотоцикл

10000+ придбаних онлайн Автоцивiлок
Автоцивiлка швидко й зручно
Надiйнi страхові компанії
Якi переваги Автоцивiлки за допомогою РинокСтраховка?
Щоб розрахувати вартість Обов'язкового Страхування Цивільно-Правової Відповідальності Власників Наземних Транспортних Засобів (ОСАГО) від різних страхових компаній України в одному місці на веб-сайті РИНОКСТРАХОВКА, просто натисніть кнопку «РОЗРАХУВАТИ».
Найкраща ціна
Порівнюйте ціни та умови страхування від провідних страхових компаній і отримуйте додаткову знижку від нас
Швидко й Легко
Розрахуйте, порівняйте та купiть поліс ОСАГО за 5 хвилин
Онлайн пiдтримка
Цілодобова онлайн підтримка. Просто зв’яжіться з нами за допомогою Онлайн Чату, Viber, Telegram
Надійно та безпечно
50+ страхових компаній партнерів, гарантують справжність страхового поліса: моментальна перевiрка

ОСАГО Онлайн за найкращими цінами

Щоб розрахувати вартість обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ-ОСАГО) від різних страхових компаній України в одному місці на сайті РИНОКСТРАХОВКА, достатньо натиснути на кнопку РОЗРАХУВАТИ. Після цього ви зможете порівняти всі пропозиції ОСАГО в залежності від: страхової компанії, франшизи, додаткового ліміту відповідальності, інших важливих опцій і переваг. Після вибору найбільш підходящого варіанту страхування ОСАГО-Автоцивілки, ви можете придбати електронний поліс ОСАГО натиснувши на кпопку «ПРИДБАЙТЕ ЗАРАЗ». На кожному етапі розрахунку, порівняння або купівлі полісу ОСАГО у вас є можливість зв'язатися з нами онлайн. Ми допоможемо вам в оформленні електронного поліса Автоцивілки ОСАГО або відповімо на ваші запитання.
Rinokstrahovka
Ринокстраховка - це онлайн-сервіс вигідного порівняння та зручного укладення страхових послуг, не виходячи з дому чи офісу. Іншими словами, Ринокстраховка - це всеукраїнський веб-агрегатор, інтернет-супермаркет для зручного та вигідного придбання страхових продуктів.
+38 067 107 47 00 |     +38 099 107 47 00 |    
+38 073 107 47 00
© 2020 . Всі права захищені.