поліс Автоцивілка онлайн
Порівняйте страхові компанії, оберіть та купіть краще ОСАГО
1   Розрахувати
2   Порiвняти
3   Придбати
Розрахувати зі знижкою до 20%
Легкове авто
Aвтобус
Вантажне авто
Мотоцикл

10534+ придбаних автоцивілок онлайн
Придбайте ОСАГО швидко й легко
Надійні страхові компанії
Якi переваги Автоцивiлки за допомогою РинокСтраховка?
Щоб розрахувати вартість Обов'язкового Страхування Цивільно-Правової Відповідальності Власників Наземних Транспортних Засобів (ОСАГО) від різних страхових компаній України в одному місці на веб-сайті РИНОКСТРАХОВКА, просто натисніть кнопку «РОЗРАХУВАТИ».
Best Price
Найкраща ціна
Порівнюйте ціни та умови страхування ОСАГО від провідних страхових компаній і отримуйте додаткову знижку від нас
Fast and Easy
Швидко й Легко
Розрахуйте, порівняйте та купіть поліс ОСАГО за 5 хвилин, не виходячи з дому
Global Support
Онлайн пiдтримка
Цілодобова онлайн підтримка. Просто зв’яжіться з нами за допомогою Онлайн Чату, Viber, Telegram
Reliable and Secure
Надійно та безпечно
30+ страхових компаній-партнерів гарантують дійсність страхового полісу ОСАГО: моментальна перевірка в базі МТСБУ

ОСАГО онлайн страховка авто за найкращими цінами

Що таке ОСАГО?

ОСАГО - це обов'язкове страхування відповідальності водіїв в Україні. Кожен водій повинен подбати про наявність авто страховки ОСАГО, перед тим як сісти за кермо автомобіля. Норма "обов'язковості" цієї страховки авто була введена ще в далекому 2004 році, коли був підписаний Закон України «Про ОСЦПВВНТЗ» (в народі для співзвучності вирішили називати її просто «ОСАГО» або «Цивілка»). Розшифровується це наступним чином: Закон України про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

У першій редакції Закону обов'язкова страховка авто робилася виключно на власника. Зараз її можна робити на будь-якого водія. Тому зараз правильніше було б назвати «обов'язкове страхування водіїв», а не власників. Зараз ОСАГО страховка авто може робитися на будь-якого водія (навіть якщо він не власник), і поширюється обов'язкова страховка авто на всіх водіїв які є і будуть за кермом даного авто на законних підставах. Що значить законна підстава? Оскільки довіреності скасували, зараз законною підставою є просто наявність водійського посвідчення потрібної категорії і свідоцтво про реєстрацію авто (технічний паспорт). І «усний» дозвіл власника на управління (так буде зрозуміло, що авто не в угоні). От і все. Тому якщо автомобілем користується кілька людей, досить купити один поліс на всіх. В цьому і перевага: поліс автоцивілки поширюється повністю на авто, тобто діє на всіх водіїв.

Обов'язкове страхування відповідальності водіїв (ОСЦПВ) - це зовсім не плата за «пропуск» або ліцензія за їзду. Або документ для поліції. Все це неправильне розуміння і сприйняття даної страховки авто. ОСАГО - це в першу чергу страхування. А оскільки автомобіль - це ризик підвищеної небезпеки, актуально було б застрахувати свою відповідальність у випадку провини в разі можливих фінансових втрат пов'язаних з цим. За даною страховкою водій страхує свою відповідальність на дорозі в разі винності в ДТП. Тобто, якщо в результаті ДТП водій винен в події, страхова компанія замість нього заплатить за матеріальну шкоду і за здоров'я, - постраждалим. Тому по цій страховці страхуються постраждалі в ДТП від порушень правил дорожнього руху винуватцем. Завдяки обов'язковій автостраховці, винуватець делегує відповідальність за подію страховій компанії, яка гарантує страхове відшкодування по майну і життю здоров'ю потерпілим у результаті ДТП. Тому, щоб не турбуватися за можливі фінансові втрати в результаті зіткнення з дорогим і не дуже дорогим автомобілем, і була впроваджена обов'язкова страховка авто.

Де і як можна купити ОСАГО страховку?

Обов'язкову страховку авто можна купити в страховій компанії, яка має ліцензію на продаж ОСАГО. На сьогодні право на реалізацію обов'язкової автостраховки мають більш ніж 40 страхових компаній в Україні. У будь-який момент часу ви можете ознайомиться з актуальним списком цих компаній на офіційному сайті МТСБУ. Дана неприбуткова організація стежить за діяльністю страховиків по ОСАГО і виконує інші важливі функції нагляду згідно Закону "Про ОСЦПВ". Оскільки в кожній окремій страховій компанії є різні напрямки діяльності, різні страхові послуги і всілякі департаменти, необхідно визначити відділ, співробітника, агента, брокера, консультанта - за допомогою якого ви можете придбати авто страховку ОСАГО потрібної вам страхової компанії.

Як визначити потрібну страхову компанію, а згодом потрібного співробітника, агента, консультанта або брокера для придбання авто страховки? Для цього ви можете визначитися з вашою компанією за ціною, якістю та іншими параметрами. Ви можете самостійно обдзвонити кожну страхову компанію і запитати у співробітника, агента, брокера або консультанта інформацію про ціну, якість, та інші параметри. Навряд чи співробітник розповість щось негативне про якість своєї компанії. Тому ви спочатку можете відсіяти компанії по-якості (скориставшись рейтингами в т.ч. МТСБУ), а потім знову обдзвонити вибрані компанії і запросити інформацію про ціну та інші опції. Або ви можете зателефонувати страховому агрегатору, у якого є об'єктивна і неупереджена інформація про ціну, якість та інші опції кожної страхової компанії. Таким чином ви зможете зекономити свій час і гроші. Але з впровадженням електронного поліса, осаго можна придбати онлайн (раніше можна було отримати тільки паперовий "бланковий" екземпляр поліса в офісі страхової компанії або агентської організації). Тепер все змінилося. Ви як і раніше можете приїхати в офіс страхової компанії за своїм паперовим полісом, але через брак часу, такий варіант стає все менш привабливим. Тепер ви можете придбати поліс ОСАГО онлайн, за допомогою мережі інтернет, не покидаючи свій будинок або офіс. Це стало можливим завдяки внесенню 27.03.2019 в п.2.1 ПДР норми про електронний поліс, який можна показувати як у візуальній формі так і в паперовій. Купити електронний поліс можна або на сайті страхової компанії, або на сайті страхового агента, або на сайті страхового агрегатора. Перевагою придбання на сайті страхового агрегатора є чесний і об'єктивний погляд і додаткові знижки, які не застосовуються на сайтах страхових компаній.

Як купити ОСАГО онлайн?

Для цього вам потрібно скористатися онлайн сервісом для придбання ОСАГО онлайн за допомогою інтернету. Онлайн сервіс - це сайт, на якому можна оформити поліс ОСАГО не виходячи з дому чи офісу. Це може бути сайт або страхової компанії, або страхового агента або страхового агрегатора. Сайт страхової компанії пропонує ОСАГО онлайн тільки своєї компанії. Сайт страхового агента пропонує варіанти одного або кількох компаній. Сайт же страхового агрегатора rinokstrahovka.ua пропонує варіанти більш ніж 10 страхових компаній і застосовує додаткові знижки.

Перш ніж купувати осаго онлайн на сайті, переконайтеся щоб на сайті був SSL-сертифікат. Це безпека ваших персональних даних. Рекомендуємо купувати ОСАГО онлайн в Україні на доменах першого рівня, бажано "назва точка юа". Наприклад: rinokstrahovka.ua. Для отримання домену "назва точка юа" потрібно більше часу і ресурсів. Все це спрямовано суто на безпеку і надійність придбання авто страховки в інтернеті. Також переконайтеся щоб онлайн сервіс страхування був зареєстрований на юридичну особу в Україні. Бажано з такою ж назвою як в домені. Це убезпечить придбання ОСАГО онлайн у шахраїв.

Для того щоб придбати осаго онлайн на сайті, достатньо зайти на відповідну сторінку сайту, наприклад http://rinokstrahovka.ua/osago, внести необхідні параметри для визначення всіх варіантів страхування. Щоб визначити ціну поліса осаго достатньо знати тип транспортного засобу (наприклад, легковий автомобіль), під-тип транспортного засобу (у випадку з легковим авто - це об’єм двигуна або електромобіль), адресу реєстрації власника по техпаспорту (саме населений пункт власника зі свідоцтва про реєстрацію визначає так звану «зону», в яку входить цей населений пункт). Після цього вам достатньо натиснути кнопку "розрахувати" й побачити варіанти всіх компаній в одному місці. Варіанти відрізняються в залежності від страхової компанії, франшизи та інших важливих переваг і опцій. Серед безлічі варіантів ви можете вибрати найбільш вам відповідний, натиснувши на кнопку "придбати". Після заповнення персональних даних (ПІБ, ідентифікаційний код, паспортні дані, адреса) і даних транспортного засобу (тип транспортного засобу, марка, модель, реєстраційний номер, номер кузова, рік випуску), ви можете перевірити на правильність внесених даних і купити осаго онлайн. Якщо всі дані внесені коректно, ви зможете успішно купити поліс цивілки онлайн і отримати його на вашу електронну пошту. Якщо з якихось причин після оплати поліс не приходить на електронну скриньку, не турбуйтесь, можливо деякі дані були внесені з помилкою. Тоді, найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер і в ручному режимі надішле поліс ОСАГО онлайн на вашу електронну адресу. Ви можете не чекати дзвінка - а самостійно звернутись до менеджера по телефону або за допомогою відкритої лінії зручним способом (вайбер, телеграм, онлайн чат). Якщо з будь-яких причин ви передумали купувати поліс після оплати, до його вступу в дію, вам без проблем повернуть гроші. Якщо в полісі є помилки або потрібно внести якісь правки - все це можливо завдяки якісному страховому сервісу. Щоб переконатися в достовірності й дійсності онлайн поліса автоцивілки - переконайтеся що він внесений до ЦБ МТСБУ.

Як перевірити справжність полісу ОСАГО онлайн?

По-перше, як і будь-який інший договір страхування поліс ОСАГО повинен містити наступні дані: страховик (страхова компанія, адреса, телефон), страхувальник (персональні дані клієнта), дані забезпеченого транспортного засобу (дані авто з техпаспорту), страхове покриття ( на сьогодні 130000 грн. по майну і 260000грн. за життя), франшиза (буває: 0, 1000, 1300, 1500, 2000, 2500, 2600), термін дії (як правило один рік, усі дати включно), страховий платіж і дата оплати й підписання.

Після отримання електронного полісу, його дані повинні бути внесені до ЦБД МТСБУ. Це можна перевірити самостійно. Для цього достатньо відсканувати QR-код в правому нижньому кутку поліса за допомогою програми сканера QR-кодів (така функція є також у вайбері). Якщо немає такого додатку у смартфоні, можна відвідати офіційний сайт МТСБУ і перейти за посиланням "перевірка автоцивілки". Там можна перевірити поліс осаго онлайн або за державним номером авто або за номером електронного полісу. Електронні поліси, які були придбані онлайн, повинні бути внесені в ЦБД МТСБУ моментально. Тому якщо ви відкрили цей поліс - значить він вже в базі. Електронний поліс осаго - це звичайний візуальний PDF-файл, який можна показувати прямо з екрану смартфону або ж можна роздрукувати на звичайному аркуші А4, для того щоб він був «паперовий»

Які переваги полісу ОСАГО придбаного онлайн?

Електронний поліс ОСАГО моментально потрапляє в базу МТСБУ. По-друге, його не обов'язково друкувати: досить показувати у візуальній формі з екрану телефону. По-третє, якщо роздрукувати на звичайному аркуші А4, його можна пред'являти в паперовому вигляді. По-четверте, якщо паперовий варіант втрачається, не потрібно їхати в страхову компанію для його відновлення.

Завдяки страховому агрегатору rinokstrahovka.ua/osago ви можете порівняти безліч варіантів в одному місці, купити найбільш підходящий поліс автоцивілки та зберегти свої гроші, отримавши максимальну вигоду. Зручний розрахунок і придбання осаго онлайн роблять страхування простим і швидким сервісом, щоб звільнити ваш час для більш важливих справ.