Страхування - це просто

 

Ласкаво просимо до РинокСтраховка

 

РИНОКСТРАХОВКА - це український веб-агрегатор. Ми надаємо клієнтам онлайн-платформу, де споживачі можуть порівнювати різні страхові поліси, такі як Автоцивілка, КАСКО, Зелена Картка, Страхування подорожуючих, Страхування життя та Здоров'я одним натисненням кнопки, не виходячи з дому, щоб зробити усвідомлений вибір. Прозоре порівняння страхових послуг забезпечує шлях до доступності інформації і надає кожному легкий і вільний доступ. Ми співпрацюємо з більш ніж 20 страховими компаніями в Україні, щоб запропонувати споживачам безліч варіантів вибору оптимального страхування. РИНОКСТРАХОВКА використовує смарт-технології для того, щоб зробити страхування простим, доступним та надійним для споживачів.

Наша мета - допомогти клієнтам прийняти обгрунтоване рішення під час придбання страхових полісів в Інтернеті. Це можна зробити шляхом порівняння різних полісів, доступних на нашому порталі. Страхові компанії пропонують різноманітні умови страхування, наш портал спрощує процес іх порівняння та допомагає вибрати саме Ваше оптимальне рішення. Крім того, шанс отримати найкращий поліс найвирогідніший за допомогою РИНОКСТРАХОВКА, оскільки це дозволяє вам порівнювати переваги та ціни різних полісів і вибрати найбільш привабливий варіант. Наша команда допомагає споживачам:

  • Порівнювати та купувати страхові послуги
  • Заощаджувати на страхуванні
  • Поновлювати страхові поліси

Ми пропонуємо страхові послуги більш ніж 20 страхових компаній по всій Україні за всіма найпоширенішими видами страхування:

  • Ризикове страхування - Автоцивілка, КАСКО, мініКАСКО, Страхування подорожуючих, Медичне страхування, Світове медичне страхування, Медичне страхування для іноземців, Страхування майна, Страхування орендованих приміщень тощо.
  • Страхування життя.

Партнерство РИНОКСТРАХОВКА зі страховими компаніями України - посилює та покращую якість страхових послуг та демонструє найнижчі ціни страхових продуктів безпосередньо від страховиків прямо на сайті в режимі онлайн.

Переваги використання нашого сервісу:

Швидке прийняття рішень: наша онлайн-платформа допомагає вам прийняти обгрунтоване рішення з отримання страхових послуг в простій, зручній та надійній формі. Ви можете порівняти вартість і особливості різних страхових продуктів. Наша платформа також допомагає повністю зрозуміти функції та переваги кожного страхового продукту, щоб ви могли легко зрозуміти, яка саме страхова послуга відповідає вашим потребам.

Нижчі страхові тарифи при більшому страховому покритті: у порівнянні з традиційними страховими послугами в офісах страхових компаній офлайн, ми пропонуємо нижчі тарифи при більшому страховому покритті, оскільки наші операційні та консультаційні витрати значно менші

Зручність та смарт-технології: ми маємо сильну технологічну перевагу, що робить процес страхування простим та безпроблемним. Ми використовуємо зручні форми, для отримання та обробки персональних та інших даних. Завдяки цьому Ви зможете легко порівнювати та отримувати страхові продукти за допомогою РИНОКСТРАХОВКА у найбільш зручний спосіб. Наша система усуває будь-які випадки людської помилки, і час, необхідний для розрахунку премій, значно скорочується.

Незалежно від того, який вид страхування Ви збираєтеся купити - Автоцивілку, КАСКО, Зелену Картку, Туристичну тощо, РИНОКСТРАХОВКА надає вам платформу, де можна порівняти і придбати поліси, а також заощадити на премії. Таким чином, Ви можете бути впевнені, що обраний Вами поліс не тільки найкращий, але й найдоступніший.

 

 

 

© 2019. Всі права захищені.