Варіанти страхування Зелена Картка

1 Розрахуйте

2 Порівняйте

3Купуйте онлайн

Легкове авто
Aвтобус
Вантажне авто
Мотоцикл

Які переваги Зеленої Картки за допомогою РинокСтраховка?
Щоб розрахувати вартість Зеленої Картки від різних страхових компаній України в одному місці на веб-сайті РИНОКСТРАХОВКА, просто натисніть кнопку «РОЗРАХУВАТИ».
Best Price
Найкраща ціна
Порівняй ціни та умови страхових полісів від найуспішніших страхових компаній.
Fast and Easy
Швидко й Легко
Заповніть дані та отримайте Зелену Карту онлайн у вигляді PDF файлу на Вайбер та email
Онлайн пiдтримка
Цілодобова онлайн підтримка. Просто зв’яжіться з нами за допомогою Онлайн Чату, Viber, Telegram
Надійно та безпечно
7+ страхових компаній партнерів, гарантують справжність страхового полісу Зеленої Картки: моментальна перевiрка
Гардіан
Українська Страхова Група
ІНГО УКРАЇНА
PZU Україна

Що таке Зелена картка?

Зелена картка - це обов’язкове міжнародне автомобільне страхування в 47 країнах Європи, північної Африки та ближнього сходу. Зелена картка – це обов’язкове страхування відповідальності водіїв на території міжнародної системи Зелена карта. Іншими словами зелена карта – це обов’язкова автоцивілка на території всієї Європи (а також Туреччина, Кіпр, Ізраїль, Іран, Марокко та Туніс)

Як придбати Зелену картку онлайн?

Все можна зробити не відвідуючи офіси страхових компаній. Для цього достатньо замовити Зелену картку або на офіційному сайті страхової компанії (11 страхових компаній повних членів МТСБУ) або на сайті страхового агента або на сайті страхового агрегатора. Перевагою замовлення на сайті страхового агрегатора RinokStrahovka.ua є те, що ми працюємо 24 на 7, ми маємо варіанти страхування не лише однієї страхової компанії, ми відправляємо поліси зеленої карти на email та на viber та застосовуємо додаткові знижки.
Щоб замовити зелену картку онлайн вам знадобиться 10 хвилин вільного часу.
За посиланням rinokstrahovka.ua/зелена-картка-онлайн обираєте тип транспортного засобу та період дії Зеленої картки. Далі обираєте варіант страхування, заповнюєте персональні дані та дані транспортного засобу. Після оплати за допомогою платіжної системи LiqPay отримуєте поліс Зеленої картки у форматі PDF на email та на viber. Після отримання полісу Зеленої картки ви можете перевірити його дійсність за допомогою QR коду.

FAQ

Так. Поліс "Зелена Картка" - це обов'язковий страховий документ при перетині кордону і для поїздок за кордон (47 країн) на власному автомобілі згідно українського та міжнародного законодавства.

Зелена картка - це міжнародна система автострахування на території 47 країн. Система "Зелена картка" передбачає придбання однойменного полісу "Зеленої картки" в разі поїздки за кордон на своєму авто. Поліс "Зелена картка" - це страхування відповідальності водія перед 3-ми особами, тільки не всередині країни (як внутрішня ОСАГО-Автоцивілка), а на території інших країн-учасників, крім України. Таким чином, усередині країни в Україні водії повинні мати поліс ОСАГО, а за кордоном - поліс Зеленої Картки.

Міжнародний поліс-сертифікат "Зелена Картка" (Green Card) - це обов'язковий документ при перетині кордону і для поїздок за кордон на власному авто. Суть Зеленої Картки - це страхування відповідальності водія перед 3-ми особами на території країн-учасниць Зеленої Картки (на сьогодні 47 країн). Якщо водій буде винен в ДТП за кордоном, то страховка "Зелена карта" покриє збитки постраждалим в межах ліміту відповідальності (максимальної суми виплати). Ліміт відповідальності (страхова сума або максимальна сума відшкодування) встановлюється відповідно до законодавства країни, в якій сталося ДТП.


Таким чином, щоб уникнути заборони на в'їзд в іншу країну, або отримання штрафу за відсутність поліса Зеленої Картки або щоб уникнути додаткових витрат пов'язаних з можливими збитками потерпілого в результаті ДТП, рекомендуємо придбати поліс Зеленої картки перед виїздом за кордон на своєму автомобілі.